Dla Artysty

Artysto, dziel się pięknem

i sprzedawaj! Jeżeli uważasz, że Twoje prace pasują do naszego profilu, a idea Obdarowanych jest Ci bliska, zapraszamy do współpracy. 

Postrzegamy Was jako aktywnych uczestników współczesnej kultury, z którymi pragniemy kształtować duchową wyobraźnię naszych odbiorców poprzez obcowanie z jedyną w swoim rodzaju sztuką katolicką.

Wspólnymi siłami budujmy miejsce, w którym sztuka katolicka zostanie zaprezentowana tak jak na to zasługuje. Zależy nam na Twojej istotniej roli.

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI!

to warto wiedzieć

Poznaj korzyści i zasady współpracy z nami

Do współtworzenia Obdarowanych zapraszamy zarówno tych, którzy posiadają wykształcenie kierunkowe jak i twórców niezwiązanych z żadnym środowiskiem artystycznym. Dla nas liczysz się Ty i Twoja wrażliwość na duchowe wartości. Jako główne kryterium bierzemy pod uwagę estetykę, jakość wykonania dzieła a przede wszystkim podejście do tematyki religijnej w swoich pracach, interpretacja symboliki chrześcijańskiej i treść dostosowana do odbiorcy katolickiego. Jesteśmy otwarci na różnorodne dziedziny sztuki; od malarstwa przez rzeźbę ludową po tkactwo.

Zajmiemy się od A do Z prezentacją Twojej twórczości na platformie on-line Obdarowani.com, kontaktem z odbiorcą oraz sprawnym przeprowadzeniem transakcji sprzedaży.

Zapewniamy różnorodne formy promocji. Chętnie obejmiemy patronatem wystawę czy damy znać o Twoich inicjatywach na naszych kanałach społecznościowych i nie tylko.

Służymy fachową pomocą. Nie wzięliśmy się tutaj znikąd. Posiadamy praktykę w handlu dziełami sztuki, doświadczenie we współpracy z artystami a od kilku lat zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem. 

Jesteśmy pasjonatami w swojej dziedzinie i kochamy to co robimy. Tym bardziej zależy nam na owocnej współpracy – czekamy zatem na Twój ruch!

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Możesz też do nas śmiało dzwonić na nr tel. kom. +48 664 321 552 lub napisać mejla na adres art@obdarowani.com. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. 

Jesteśmy tu dla Ciebie

Dbamy o indywidualne i życzliwe podejście. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

wspieramy

Wiemy jak trudno jest pogodzić tworzenie z autopromocją. Możesz na nas liczyć i w tym temacie.

działamy

Mamy ambitne plany. Śmiało patrzymy w przyszłość i nie boimy stawiać sobie odważnych wyzwań.