Jak zamawiać

OBDARUJ dobrą sztuką siebie i bliskich

Platforma on-line Obdarowani umożliwia bezpośredni zakup u twórców prac o tematyce katolickiej. Znajdziesz tutaj wartościowe dzieła wykonane w różnych technikach o wysokiej klasie artystycznej. 

Każdą pracę prezentowaną na Obdarowanych traktuj jako zaproszenie do wspólnych rozważań nad Słowem Bożym i odkrywania Pana w codziennym życiu. 

Niech wraz z nią zagości w Twoim sercu oraz wokół Ciebie radość, ufność i wiara w nieskończoną i bezwarunkową miłość Boga do człowieka.

garść ważnych informacji

Zapoznaj się z opisem poszczególnych kroków składania zamówienia

wybrałem pracę - i co dalej?

Gratulacje! Daj nam znać wypełniając formularz kontaktowy, do którego zaprowadzi Cię przycisk znajdujący się przy każdej pracy lub zadzwoń na nr kom. 664 321 552. W wiadomości mejlowej od nas otrzymasz potrzebne informacje wraz ze szczegółami zamówienia i danymi do przelewu.

Jak długo trwa czas wykonania pracy na zamówienie?

Taką informację znajdziesz na stronie z wybranym dziełem. Termin ten liczony jest od czasu zaksięgowania Twojej wpłaty.

chcę kupić pracę dostępną "od ręki"...

Świetnie! Oznacza to, że artysta posiada ją w zbiorach i tylko czeka na przekazanie jej w dobre ręce. Po uregulowaniu przez Ciebie należności oraz ustaleniu formy doręczenia, praca będzie mogła wyruszyć w drogę pod wskazany adres.

pamiętaj, że

prace wykonywane na zamówienie mają swój niepowtarzalny charakter. Dlatego też mogą pojawić się nieznaczne różnice pomiędzy pracą prezentowaną na stronie Obdarowani a tą, która trafi wkrótce do Twoich rąk lub osoby obdarowanej.

Zamówienia indywidualne

Chcesz zamówić przedstawienie swojego patrona, masz dla nas zadania specjalne? - daj nam znać! Skorzystaj z formularza kontaktowego, odezwij się do nas mejlowo na adres hej@obdarowani.com lub wykręć nr tel. 664 321 552. Niezależnie od wybranej opcji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doradzimy, podpowiemy, pomożemy!

Przesyłka i odbiór osobisty

Wspólnie wybierzemy formę przesyłki, która będzie dla Ciebie najdogodniejsza oraz spełni wymogi bezpieczeństwa. Po wcześniejszych ustaleniach może nawet uda nam się zorganizować odbiór osobisty, np. w Krakowie lub Warszawie.

Formularz kontaktowy

Spodobała Ci się nasza oferta? Jesteś duchownym i chcesz zorganizować w parafii coś ciekawego? Lub po prostu masz ochotę podzielić się z nami dobrym słowem? Nie zwlekaj z wiadomością do nas!

razem

Przyznajesz sztuce katolickiej i jej twórcom należne miejsce w wirtualnej przestrzeni.

możemy

Udowadniasz artystom, że ich praca ma sens.

więcej