Misja

wypełniamy wnętrza niebem

Strona Obdarowani powstała przede wszystkim z potrzeby stworzenia miejsca do zaprezentowania  wartościowej oferty polskiej sztuki katolickiej. Do obdarowywania się w najpiękniejszych momentach życia. Również, a może nawet przede wszystkim, do towarzyszenia nam na co dzień, stając się tłem do spotkań, pogłębiania relacji z Panem Bogiem ale też między sobą nawzajem. Bo o to nam tutaj chodzi. 

Kluczem do zbudowania starannie dobranego grona artystów było połączenie ich nowoczesnego podejścia do tematyki religijnej z poszanowaniem symboli duchowych czy zachowaniem tradycyjnych technik artystycznych. 

Dzięki temu możemy podzielić się z Wami wyselekcjonowaną kolekcją dzieł, która ma szanse wpłynąć na postrzeganie myślenia o sztuce katolickiej.

Promujemy polską sztukę oraz twórców związanych z polskim środowiskiem artystycznym – to dla nas bardzo ważne. I głęboko wierzymy, że znajdzie ona miejsce nie tylko w Waszych domach i bliskich Wam osób, ale na długo zagości w Waszych sercach.

Zależy nam na świadomym dialogu z Wami – odbiorcami sztuki poszukujących piękna, które wzbogaci Waszą duchowość.

Zespół Obdarowanych

Ks. grzegorz gąkiewicz SCJ

Poznajcie naszego duchowego opiekuna. Sercanina, przyjaciela, powiernika. Emanuje optymizmem, energią i młodzieńczym zapałem w swojej posłudze duszpasterskiej. Człowiek orkiestra. Wspiera nas dobrym słowem i czuwa nad merytoryczną stroną Obdarowanych.

razem

Przyznajesz sztuce katolickiej i jej twórcom należne miejsce w wirtualnej przestrzeni.

możemy

Udowadniasz artystom, że ich praca ma sens.

więcej