panujący

Jezus z rozpostartymi ramionami obejmuje cały świat. Symbolicznie zaznaczony krzyż jest mostem łączącym ziemię z niebem.

Rewers przedstawia trzech doktorów kościoła z Góry Karmel: św. Teresę od Jezusa, św. Teresę od Dzieciątka Jezus i św. Jana od Krzyża.

Górujący nad nimi Jezus jest Panem, który poprzez ludzi i dzięki ich relacjom z nim samym działa również w nas. Napis w języku rosyjskim „ikona” i forma przedstawienia postaci jest  nawiązaniem do ikon prawosławnych

Medaliony mogą trafić do Ciebie w złotej lub czarnej oprawie.

technika

wymiary

cena

dostępność

galeria prac

o twórcy

karolina koch

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby. Zajmuje się głównie małą forma rzeźbiarską chociaż tworzy również prace w większej skali. Razem ze swoim mężem prowadzi pracownię KOCH STUDIO. Inspiracji szuka w Piśmie Świętym, twórczości innych artystów oraz naturze z jej niepowtarzalnością. Spośród licznych sukcesów Artystki można wymienić pierwsze miejsce w konkursie Call4Arts zorganizowanym przez Fundację 4 Style, wspierającą młodych artystów (2016) czy I Wyróżnienie Honorowe podczas III Studenckiego Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej im. prof. Józefa Kopczyńskiego (2015). Żona. Mama. Radość sprawia Jej podążanie za swoim powołaniem.

"Stuka ma sens, jeśli nie zatrzymuje się na sobie ale odsyła dalej. Jest jedynie zaczątkiem.”
Karolina Koch